Koperta Niespodzianka #3. Pocztówki od Wiktora Franko, czyli dwa miesiące z fotografem-czarodziejem

Artystą Koperty Niespodzianki w tych dwóch miesiącach, w listopadzie i grudniu 2016, jest Wiktor Franko, fotograf-czarodziej.

To już trzecia odsłona Koperty Niespodzianki, akcji, dzięki której możesz wesprzeć Róbmy dobrze darowizną, nie pozostając przy tym z gołymi rękami, bo w zamian zgarniasz upominek-podziękowanie — kopertę z zarąbistymi pocztówkami. W każdym miesiącu współpracujemy z innym artystą, z którym dzielimy się darowiznami. Jest to dla ciebie, entuzjasty kreatywności, szansa wsparcia zarówno bloga, który pomaga ją szerzyć, jak i samych twórców, jakże utalentowanych.

Uwielbiam zdjęcia Wiktora Franko; te kolorowe też, bo potrafi pięknie zagrać kolorem i światłem, ale najbardziej te czarno-białe — wyraziste, przykuwające oko na dłużej, uwodzące kontrastem. Ucieszyłem się, kiedy zgodził się objąć dwa miesiące tej akcji, wchodząc w nią aż osiemnastoma (!) zdjęciami. Dziewięcioma kolorowymi, pochodzącymi z sesji „Valtari”, która odbyła się w szklarni, z piękną Malwiną Kxyz w roli modelki i z myślą o promowaniu kolekcji ciuchów Natashy Dziewit. A także jednym „luźnym” kolorowym, z Ewą Kępys. No i ośmioma czarno-białymi, między innymi z plażowej sesji z Weroniką Górecką i z Olą Kaźmierczak w roli kosmonautki.

Partnerem akcji, obok Róbmy dobrze i „artystów miesiąca”, są czarodzieje od druku — Drukomat. Jednym z elementów najczęściej powtarzających się we wiadomościach, które podsyłacie, kiedy koperty do was docierają, jest rozpływanie się nad jakością samego wydruku i papieru. Trzeba to skubańcom oddać — robią to dobrze.

Jak zapewnić sobie Kopertę Niespodziankę? Aktualne pułapy zawsze znajdziesz pod tym samym odnośnikiem.

Dodaj komentarz