Koperta Niespodzianka #4. Gałki oczne zamiast głów, czyli pocztówki z ilustracjami Kingi Offert

Uwaga! Uwaga! Artystką Koperty Niespodzianki w styczniu 2017 roku jest Kinga Offert, ilustratorka, która powołała do życia dziesiątki cudnych ludzików z gałkami ocznymi zamiast głów.

Koperta Niespodzianka to akcja, dzięki której możesz wesprzeć Róbmy dobrze darowizną, nie pozostając przy tym z gołymi rękami, bo w zamian zgarniasz upominek-podziękowanie — kopertę z zarąbistymi pocztówkami. W każdym miesiącu współpracujemy z innym artystą, z którym dzielimy się darowiznami. Jest to dla ciebie, entuzjasty kreatywności, szansa wsparcia zarówno bloga, który pomaga ją szerzyć, jak i samych twórców, jakże utalentowanych.

Bardzo lubię styl Kingi Offert, swojego czasu we wpisie o wystroju wrocławskiej knajpy 4Hops opisałem go tak: „zaostrzone bryły w połączeniu z krągłościami, podane w sosie absurdalnych motywów, jak ludzie z gałkami ocznymi zamiast głów (przywodzące na myśl przebrania zespołu The Residents) czy człowiek-szyszka-chmielu, jest też kapka szaleństwa i takiego wykręconego stylu, w którym w moim wymarzonym świecie powstawałyby kreskówki”. Poza tym, ten miesiąc zapisze się w historii Koperty Niespodzianki jako pierwszy, w którym wszystkie wzory pocztówek powstały specjalnie dla tej akcji — pomyślane jako spójny zestaw.

Stałym partnerem Koperty Niespodzianki jest Drukomat. Jeśli będziecie chcieli coś drukować, koniecznie uderzajcie do nich — jakość wydruku jest świetna, ludzie sympatyczni i zaangażowani w to, co robią.

Jak zapewnić sobie Kopertę Niespodziankę? Aktualne pułapy zawsze znajdziesz pod tym samym odnośnikiem.

Dodaj komentarz